
Гібридний відеореєстратор 16-канальний 5MP GHD GreenVision GV-A-S040/16
- Немає в наявності
- Код: 11111
8 445 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Галузь застосування.
Гібридний відеореєстратор GV-A-S040/16 5MP – пристрій приймання, обробки та передачі відеосигналу з камер зовнішнього та внутрішнього спостереження різних форматів (аналоговий, AHD та IP). Модель поєднує у собі всі основні плюси аналогової та цифрової систем відеоспостереження.
Реєстратор GV-A-S040/16 5MP використовують для побудови змішаних систем відеоспостереження. Представлена модель має багаторежимних входів і розрахована на наступні режими роботи:
AHD + Аналог DVR (16x5Mр)
IP NVR (4x5Mр)
АHD + Аналог CVBS + IP HVR (AHD, TVI, CVI, Аналог CVBS, AHD - 16x4Mр + IP - 16x4Mр, AHD - 8x4Mр + IP - 8x4Mр)
Таким чином, встановивши у себе на об"єкті гібридний реєстратор та кілька аналогових відеокамер, згодом, ви зможете замінити камери більш сучасними (з найкращою якістю зображення) без додаткових витрат на покупку відеореєстратора.
Технічні характеристики.
Гібридний відеореєстратор GV-A-S040/16 5MP працює на основі потужного мікропроцесора HI3531D. Для обробки інформації використовують операційну систему Linux.
Відеовходи: CVBS, VGA, HDMI (MAX 1080P)
Аудіо: 1 (RCA) канал RCA (вхід) та 1 (RCA) RCA вихід.
Кодак стиснення: H.264, H.265.
Матеріал корпусу – метал. Колір – чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Операційна система | Linux |
| Загальні | |
| Висота | 49 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 308 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовихід | 1 (RCA) |
| Вага (кг) | 1,65 |
| Відеовихід | VGA, HDMI (MAX 1080P) |
| Кількість мегапікселів | 1, 1.3, 1.4, 2, 2.1, 2.4, 3, 4, 5 |
| Кількість HDD | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Харчування | 12/3300 |
| Потужність (W) | 39.6 |
| Процесор | HI3531D |
| Роздільна здатність | 2560x1944 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 8 445 ₴






