
Кольоровий сенсорний AHD відеодомофон GV-056-AHD-J-VD7SD silver
- Немає в наявності
- Код: 9096
4 794 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольоровий сенсорний AHD відеодомофон GV-056_AHD-J-VD7SD silver з 7-дюймовим екраном і роздільною здатністю 1024х600. Функція Handsfree, сенсорний екран, стандарт PAL/NTSC. Підтримка 2-х викликових панелей та 2-х відеокамер стандарту AHD або Аналог. Можливість послідовного підключення 6 відеодомофонів із збереженням фото та відео.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Загальні | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Діагональ екрана | 7 (17.8 см) |
| Записування відео | відео/фото |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість мелодій | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Регулювання гучності | є (3 часові зони) |
| Регулювання яскравості дисплея | є (по кожному входу) |
| Робоча температура | -10 ~ +60 |
| Роздільна здатність | 800 |
| Слот для картки SD | 32 |
| Тип екрана | TFT LCD, кольоровий |
| Тривожні входи/виходи | 2 |
| Харчування | вбудований блок живлення: AC 110-230V або DC 12V від зовнішнього джерела |
- Ціна: 4 794 ₴










