
Зовнішня IP камера GreenVision GV-169-IP-MC-COA50-20 4G
- Готово до відправки
- Код: 19577
6 189 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип - IP; Застосування – зовнішнє; Тип корпусу – циліндричний; Тип об'єктиву – фіксований; Кількість мегапікселів – 5.0; Роздільна здатність зображення - 2592x1944; Матриця – 1/2.7 SONY CMOS Sensor; Сенсор – IMX335; Кут огляду – 95 град; Фокусна відстань – 2.8 мм; Підсвічування – 20 м; Стиснення відео - H.264, H.265; Швидкість передачі – 32-6144 KB/s; мін. чутливість – 0.01 Lux; Інтерфейс – LAN, Wi-Fi, 2G, 3G, 4G; Сумісність – ONVIF, RTSP; протоколи - IPv4, HTTP, TCP/IP, FTP, NTP, RTSP, UDP, SMTP, DNS, DDNS, ONVIF; Живлення - 12V/2000mA; Тип захисту – IP65; Матеріал корпусу – метал.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| SD-карта | 128 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Застосування | зовнішнє |
| Кут огляду | 95 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна чутливість | 0.01 |
| Потужність (W) | 4 |
| Робоча температура | -30 ~ +60 |
| Сумісність | ONVIF, RTSP |
| Тип захисту | IP66 |
| Тип сенсора | IMX335 |
| Фокусна відстань | 2,8 |
| Швидкість передавання | 32-6144 KB/s |
| Харчування | 12/2000 |
- Ціна: 6 189 ₴





