
LED контролер світлодіодний чорний RGB 18А-216Вт, (6 кнопок)
- Нет в наличии
- Код: 1009677
840 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED контролер світлодіодний чорний RGB 18-216Вт, (6 кнопок)
Переваги цього RGB контролера:
- В пам'яті вже визначені деякі режими функціонування.
- За допомогою сенсорного кільця можна обрати потрібний колір світіння стрічки.
- Здатність керувати яскравістю світіння стрічки.
- Вбудовані динамічні режими роботи.
- Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення.
Рекомендуємо брати в розрахунок уживану потужність led стрічки Вт/м, при купівлі контролера потрібної потужності, так як кожна RGB контролер наділений певною потужністю. До даного виробу 18А дозволяється підключити 15 метрів led стрічки потужністю 14,4 Вт/м або до 30 метрів стрічки потужністю 7,2 Вт/м. RGB підсилювачі сигналу вживають при приєднанні більш довгої стрічки.
Контролер володіє такими функціональними можливостями: включення/вимикання, установка якого-небудь кольору, налаштування яскравості, настройка швидкості функціонування режиму і встановлення режиму експлуатації (світіння, мерехтіння, переливання).
Завдяки динамічним і постійним режимам і з використанням поданого контролера можна сформувати дуже багато колірних композицій світла. 15 вбудованих світлових додатків дадуть можливість влаштувати справжнє світлотехнічне захід!
Даний контролер, з завантаженими в пам'ять програмами, іменується RGB з контролером. Виріб містить три канали — червоний (R), зелений (G), синій (B) і призначене для управління RGB led продуктами. Зважаючи на це, продукт коннектіться до світлодіодних модулів або RGB доданими модулів, світлодіодної стрічки RGB. Живлення на контролер подається зі стабілізованого блоку живлення 12V.
LED контролер світлодіодний чорний RGB 18-216Вт, (6 кнопок) буде керувати:
- Кольором і яскравістю світіння led підсвічування
- Режимом світіння
- Зміною кольору
- Ввімкненням-вимкненням підсвічування
Радіус сигналу досягає до 30 м. Варто відзначити, що незначні перепони не перешкода для дистанційного регулювання контролером. Пульт функціонує в режимі RF дистанційного регулювання. Вихідний струм цього контролера становить 18А по 6А на канал.
У пам'яті цього RGB контролера залишається остання програма, що застосовувалася до виключення живлення. Ви завжди зможете правильно настроювати відтінок кольору світіння за допомогою сенсорного кільця на пульті. Даний контролер йде в комплекті з сенсорним радіо пультом білого кольору. Іншими словами, даний контролер — це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння led RGB стрічки.
LED контролер світлодіодний чорний RGB 18-216Вт, (6 кнопок) живиться від блоку живлення 12V стабільного електричного струму. Збільшення сигналу можна досягти із застосуванням підсилювача.
Параметри:- Виробник — Китай
- Тип управління — дистанційне радіоуправління (RF)
- Габарити корпусу— 115*50*25 мм
- Розміри пульта— 115*55*25 мм
- Робоча напруга — 12-24V
- Клас захисту IP20
- Вихідний струм — 18А/6А (на 1 канал)
- Вихідна потужність — 216 W
- Число каналів — 3
- Радіус дії — до 30 м
- Вага — 200 г
- Гарантійний термін — 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота пульта | 25 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина пульта | 115 мм |
| Класс качества | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Назначение | Для RGB стрічок |
| Особливість | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Струм на виході | 18 A |
| Струм на канал | 6 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Цена: 840 ₴



