
LED підсилювач світлодіодний mini RGB 12А-144Вт
- Немає в наявності
- Код: 1009386
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для LED стрічок |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напуга | 12 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
- Ціна: 114 ₴


