Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для LED стрічок |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напуга | 12 V |
| Струм на виході | 18 A |
| Струм на канал | 4 A |
| Число каналів | 3 |
- Ціна: 234 ₴


