
RGBW підсилювач 24A, 12-24V, для світлодіодної RGBW стрічки, 4 канали по 6А
- В наличии
- Код: 1018119
322 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED W-підсилювач світлодіодний RGBW 24A
Підсилювач RGBW 12-24 Вольт 24А використовується для збільшення кількості RGBW стрічок і модулів, що підключаються до RGBW контролера. Для того, щоб посилити загасаючий сигнал, що прийшов з контролера або диммера, Вам необхідно купити RGBW підсилювач. RGBW підсилювач повторює, посилює і передає наступним елементам світлодіодної системи сигнал базового контролера. За рахунок RGBW підсилювача можна практично нескінченно нарощувати базову потужність елемента, що управляє, що дозволяє зберігати яскравість і рівномірність світіння світлодіодних джерел світла.
Технічні характеристики RGB W-підсилювача 24A:
- Напруга живлення: 12-24 В DC
- Вихід: 4 канали
- Вихідний струм: 6 А / канал
- Зовнішній розмір: 85*65*25mm
- Максимальна вихідна потужність 12V: 288Вт
- Максимальна вихідна потужність 24V: 576Вт
- Робоча температура: -20 - +60С
- Матеріал корпусу: алюміній
- Вага: 150 г
Комплект поставки підсилювача RGBW U 4x6A:
Підсилювач RGBW U 4x6A: 1 штука.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Кількість зон управління | 1 |
| Назначение | Для RGB+W стрічок |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Струм на виході | 24 A |
| Струм на канал | 6 A |
- Цена: 322 ₴





