Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Робоча напуга | 220-250 V |
| Світловий потік | 3750 Lm |
| Струм на виході | 0,25 A |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип | COB |
| Колір світіння | Білий холодний |
- Ціна: 111 ₴



