
Світлодіодний світильник точковий 36 Вт квадратний 5000К IP20 Ester
- В наявності
- Код: 1019337
355 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діодний точковий світильник Ester забезпечить яскраве та ефективне освітлення в приміщенні. Завдяки своїй потужності 36 Вт він ідеально підходить для точкового освітлення, а квадратний дизайн дозволяє легко вписати його в будь-який інтер'єр.
Застосування точкового світильника
Світлодіодний світильник Ester ідеально підходить для широкого спектру застосувань:
- В домашніх умовах (для освітлення кімнат, коридорів, кухонь та інших приміщень).
- В офісних приміщеннях.
- У торгових точках (для підсвічування виставкових вітрин та товарів).
- В ресторанах, кафе та готелях (для створення атмосферного освітлення).
Особливості 36 Вт світильника Ester
Серед основних особливостей можна виділити такі:
- Дані точкові світильники економлять простір, не створюючи ефекту його надмірної завантаженості.
- Освітлювальний прилад забезпечує рівномірне освітлення всього приміщення без явних плям або тіней.
- Це екологічний світильник, що не випромінює інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання.
Особливості монтажу світильника Ester
Перш ніж розпочати монтаж, переконайтеся, що мережа не має напруги.
Монтаж врізних світильників:
- у поверхні підвісної стелі вирізається отвір;
- випускаються дроти живлення;
- клеми світильника підключаються до них;
- світильник вставляється в отвір і фіксується там власними підпружиненими затискачами.
В кінці не забудьте перевірити роботу світильника, включивши живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Клас якості | Standart |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Робоча напуга | 185-265 V |
| Розміри під врізку | 50x210 мм |
| Світловий потік | 3500 Lm |
| Серія | Ester |
| Спосіб монтажу | Лапки |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип монтажу | Врізний; Вбудований |
| Тип приміщення | Для спальні; Для вітальні; Для кухні; Для коридору; Для ванної |
| Тип світильника | Стельовий |
- Ціна: 355 ₴





