
Led димер 2 зонний
- В наличии 1 ед.
- Код: 1020811
444,57 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Димер Mi-light 10А (5А/канал 2 zone)
Димер FUT036 Miboxer для управління яскравістю монохромних світлодіодних стрічок, Led лінійок, Led модулів.
Процес синхронізації димера з пультом слід виконувати в такому порядку:
- Вимкнути живлення, через 10 секунд знову ввімкнути.
- Коли індикатор ввімкнено, тисніть на будь-яку зону 1 раз протягом 3-х секунд.
- Світло повільно блимне 3 рази - це означає, що зв'язок встановлено успішно.
Якщо індикатор не заблимав, то зв'язок встановити не вийшло, будь ласка, вимкніть живлення і повторіть вищевказані дії.
Сумісний з сенсорним пультом керування (вкл.викл дім), пультом до led димера 4 зонним (вкл.викл дім), пультом для світлодіодної стрічки Mi Light 2,4 ГГц (4 zone) (вкл.викл. дім).
Двоканальний димер також може працювати в зв'язці з пультами серій: FUT091, FUT092, FUT006, FUT007 В1 / Т1 В2 / Т2 В4 / Т4 FUT087.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MiLight |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Назначение | Для монохромних стрічок |
| Робоча напруга | 12 V |
| Струм на виході | 10 A |
| Струм на канал | 5 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Цена: 444,57 ₴




