
Світлодіодна стрічка нейтральна біла 12V AVT smd2835 168LED/м IP20
- В наличии
- Код: 1020721
137 ₴/бобина
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шукаєте діодну стрічку для дому з високим рівнем світлового потоку?
LED стрічка smd 2835 168Led/m стане відмінним варіантом для створення яскравої декоративної підсвітки.
Потужність споживання – 11 Ватт на метр.
Для підключення 5-ти метрів даної стрічки можна використовувати джерело живлення на 72Ватта 6А.
Зверніть увагу на те, що блок живлення обов'язково має бути підібраний з запасом потужності в 20-25%.
У разі якщо Ви хочете купити світлодіодну стрічку з пультом зверніться до менеджера інтернет-магазину, ми підберемо Вам весь необхідний комплект для підключення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кратність різу | 1,8 см |
| Кут світіння | 120° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Назначение | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Рабочая температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 1400 Lm/m |
| Температура світіння | 4000-4500 K |
| Тип диода | SMD 2835 |
| Тип питания | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 8 Lm |
- Цена: 137 ₴/бобина


