
Світлодіодна стрічка нейтральна 12V smd2835 60LED/м IP20
- Нет в наличии
- Код: 1020723
23,14 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діодна стрічка білого нейтрального кольору світіння негерметична виконана з гнучкої друкованої плати з розміщеними на ній світлодіодами smd 2835 і резисторами.
Кількість світлодіодів - 60 шт. на метр. Ціна вказана за 1 метр. Купити можна від 5-ти метрів (цілу котушку).
Світлодіодна стрічка 12В відмінний варіант для створення сучасного світлодизайну приміщень (квартири, магазину, кафе).
В якості аксесуарів рекомендуємо використовувати якісні блоки живлення, алюмінієві профілі для світлодіодних стрічок и діммери для світлорегуляціі. Підібрати всі необхідні комплектуючі допоможуть менеджери нашого інтернет-магазину.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Standart |
| Цвет свечения | Білий нейтральний |
| Кратність різу | 5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Назначение | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Рабочая температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 480-600 Lm/m |
| Температура світіння | 4000-4500 K |
| Тип диода | SMD 2835 |
| Тип питания | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 10 Lm |
- Цена: 23,14 ₴/м


