
Світлодіодна лампа Т8 1200мм 16W 6500К
- Немає в наявності
- Код: 1021070
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIVIO |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Вага брутто | 550 г |
| Вага нетто | 380 г |
| Гарантія | 12 міс |
| Еквівалентна потужність | 160 W |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Клас якості | Professional |
| Можливість дімірованія | Немає |
| Робоча напуга | 220-250 V |
| Світловий потік | 1700 Lm/m |
| Температура світіння | 6500 K |
| Тип цоколя | GU13 |
| Формфактор | Трубка |
| Колір світіння | Білий холодний |
- Ціна: 125 ₴

