
Світлодіодний модуль СОВ 12 V рожевий 1led 1,5W IP65
- В наявності
- Код: 1019233
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Вага брутто | 0,55 кг |
| Вага нетто | 0,38 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кут світіння | 140° |
| Робоча напуга | 12 V |
| Температура світіння | 2700-3500 K |
| Тип діода | COB |
- Ціна: 17 ₴




