
Led блок живлення 24V 4,17А 100Вт IP20 AVT
- В наявності
- Код: 1021015
489 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Вага брутто | 0,55 кг |
| Вага нетто | 0,38 кг |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Охолодження | пасивне |
| Струм на виході | 4,16 A |
| Тип блока | З перфорацією |
- Ціна: 489 ₴




