
Світлодіодна стрічка RGB 12V AVT smd5050 96LED/м IP20
- Нет в наличии
- Код: 1021240
130 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
1
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 1 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кратність різу | 3 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Назначение | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Рабочая температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напруга | 12 V |
| Тип диода | SMD 5050 |
| Тип питания | Від мережі (блок живлення) |
- Цена: 130 ₴/м



