
Світлодіодний неон AVT темно-рожевий 2835 12V 11W/m IP65 6*12mm
- Нет в наличии
- Код: 1021393
172 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Габаритні розміри | 6x12 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Professional |
| Цвет свечения | Темно-рожевий |
| Кратність різу | 1 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 25 м |
| Матеріал оболонки | Силікон |
| Назначение | Для ванної; Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Применение | Для вулиць; Для приміщень; Для реклами; Для дому |
| Рабочая температура | -25°С - +30°С |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 85 Lm/m |
| Тип диода | SMD 2835 |
| Тип питания | Від мережі (блок живлення) |
- Цена: 172 ₴/м





