
Прожектор на сонячній батареї 400W AVT-1 SUN з пультом
- Немає в наявності
- Код: 1022058
5 833 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Прожектор 400W AVT-1 SUN на сонячній батареї з пультом
Прожектор 400W AVT-1 SUN працює на сонячній енергії, що дозволяє значно знизити витрати на електроенергію. Забудьте про високі рахунки за електрику та насолоджуйтесь безкоштовним освітленням від сонця!
Завдяки вбудованим акумуляторам, прожектор автоматично заряджається вдень і освітлює вашу територію вночі. Ви отримаєте стабільне освітлення без необхідності підключення до електричної мережі. Це особливо важливо під час блекаутів, коли відсутність електрики не впливатиме на роботу вашого прожектора.
Прожектор на сонячній батареї підходить для освітлення саду, двору, парковки, під'їздів та інших відкритих просторів. Він забезпечить яскраве та рівномірне світло там, де це необхідно. Для управління прожектором використовується пульт керування.
Параметри прожектора з пультом 400W AVT-1 SUN
- Напруга та ємкість акум. Батареї: 3,2V-30AH
- Робоча напруга сонячної панелі: 6V
- Кут світіння прожектора: 120°
- Рівень захисту, IP65
- Висота установки, м: 1,8-6 м
- Температура експлуатації: від -20С° до +50С°
- В комплектацію входить:
- прожектор;
- сонячна панель;
- пульт керування IR (діапазон 10 м).
- Розміри корпусу прожектора (LxBxH): 365х355х53 mm
- Розміри корпусу панелі (LxBxH): 600x340x25 mm
- Час заряджання: 8 годин
- Кількість циклів зарядки: 1000 разів
Файли та інструкції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Ємність батарейки, мА-годину | 30000 |
| Напруга акумулятора | 3,2 V |
| Напруга панелі | 6 V |
| Світловий потік | 3200 Lm |
| Температура світіння | 6500 K |
| Тип світильника | Прожектор |
| Тип керування | З пультом |
| Колір світіння | Білий холодний |
- Ціна: 5 833 ₴


