
Світлодіодна стрічка COB 12В тепла біла 320LED/м IP20
- В наличии
- Код: 1022425
97,44 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка COB 12В тепла біла 320LED/м IP20 - це стильний та ефективний спосіб освітлення для вашого приміщення. За рахунок великої кількості діодів та їх малого розміру створюється ефект суцільного світіння.
Де застосовуються світлодіодні стрічки COB 12В?
Теплу білу світлодіодну стрічку COB 12B використовують для підсвітки самих різних об’єктів. Вона підходить для освітлення різних зон, включаючи кухню, ванну кімнату, або робочий стіл. Вона також може використовуватись і для декоративного підсвічування меблів або архітектурних елементів.
Переваги світлодіодної стрічки COB 12В
Серед переваг цієї стрічки слід відмітити:
- Висока яскравість світла.
- Тривалий термін експлуатації.
- Компактні розміри.
- Гнучкість, що значно розширює експлуатаційні можливості стрічки.
Монтаж світлодіодної стрічки
Монтаж теплої білої світлодіодної стрічки COB 12В досить простий. Спочатку важливо підготувати поверхню, на яку буде кріпитися стрічка, очистивши її від забруднень. Потім зняти скотч на зворотній стороні стрічки і приклеїти до поверхні. Підключення до блоку живлення (БЖ) також потребує особливої уваги. Необхідно приєднати кінці стрічки до БЖ 12В, забезпечуючи правильну полярність (+ та -). Важливо дотримуватися інструкцій виробника для оптимальної ефективності та тривалості роботи стрічки.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Standart |
| Цвет свечения | Білий теплий |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Назначение | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Рабочая температура | -25°С - +55°С |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 1200 Lm/m |
| Температура світіння | 2700-3000 K |
| Тип диода | COB |
| Тип питания | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 4 Lm |
- Цена: 97,44 ₴/м




