
Адресний гнучкий смарт неон 12В AVT IP65 16 Вт RGBIC силікон 6x12
- В наличии
- Код: 1022442
427 ₴/м
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Вихід постійного струму | 12 V |
| Входное напряжение | 12 V |
| Відстань між контактами | 1 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Premium |
| Цвет свечения | RGB |
| Кратність різу | 3,2 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 25 м |
| Матеріал оболонки | Силікон |
| Назначение | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Применение | Для вулиць; Для приміщень; Для реклами; Для дому; Для авто |
| Рабочая температура | -25°С - +30°С |
| Робоча напруга | 12 V |
| Тип диода | SMD 3535 |
| Тип питания | Від мережі (блок живлення) |
| Тип управления | З пультом |
| Тип чіпа | WS 2812 |
- Цена: 427 ₴/м

