
Світлодіодна стрічка 12В холодна біла AVT-Prof smd3528 120LED/м IP20
- Нет в наличии
- Код: 1022436
104 ₴/бобина
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімальна кількість замовлення цього товару 5М
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Назначение | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Рабочая температура | -25°С - +55°С |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 1500-1600 Lm/m |
| Температура світіння | 9000-12000 K |
| Тип диода | SMD 2835 |
| Тип питания | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 13 Lm |
- Цена: 104 ₴/бобина

