
Замок електромеханічний (накладний) GV LEMch-110 Black
- Немає в наявності
- Код: 23445
1 022 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GV LEMch-110 Black - односторонній електричний замок. Може бути відкритий електричними пристроями, кнопкою або ключем.
-
Універсальний для дверей всередину, назовні, праворуч, ліворуч.
-
Розмір замка: 125,5X101X39 мм
-
Робоча напруга: від 12 до 18 В
-
Робочий струм: 100 мА
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Загальні | |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Немає |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 ~ +70 |
| Тип | замки електромеханічні |
| Тип дверей | дерев'яні, металеві, протипожежні |
| Тип покриття | пофарбований метал |
| Харчування | 12-18 \ 3 |
- Ціна: 1 022 ₴


