Новинка

Розподільча коробка Mureva Box 105х105х55
- Готово до відправки
- Код: ENN05125
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| product range | Mureva BOX |
|---|---|
| product type | Розподільна коробка |
| quantity per package | 1 одиниця |
| Mounting | Відкритий |
|---|---|
| Кабельний ввід | Люферси |
| Спосіб кріплення | Фіксування гвинтами Кришка |
| Inner dimensions | 105 x 105 x 55 мм |
| number of cable entries | 7 25 мм |
| Матеріал | ПП (поліпропілен): Корпус та кришка SBS (styrene butadiene styrene): Втулка |
| Клас електричної ізоляції | Клас II відповідно доIEC 536 |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Маса нетто | 0,163 кг |
| operating temperature | -25…40 °C |
|---|---|
| IP-Class | IP55відповідно доIEC 60529 |
| IK-Class | IK07 відповідно доEN 50102 |
| glow wire temperature | 750 °C |
| Стандарти | EN 60670 |
| Сертифікація виробу | CE |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 5,5 см |
| Ширина 1 упаковки | 10,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 10,5 см |
| Вага 1 упаковки | 177 г |
| Тип 2 упаковки | CAR |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 48 |
| Висота 2 упаковки | 28 см |
| Ширина 2 упаковки | 40 см |
| Довжина 2 упаковки | 52,5 см |
| Вага 2 упаковки | 8,502 кг |
| Тип 3 упаковки | P12 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 576 |
| Висота 3 упаковки | 97 см |
| Ширина 3 упаковки | 80 см |
| Довжина 3 упаковки | 120 см |
| Вага 3 упаковки | 114 кг |
| Гарантія | 18 months |
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dimensions |
- Ціна: 189 ₴

