
LED Світильник акумуляторний з пультом VIDEX VL-NL049W-R
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27896 / VL-NL049W-R
510 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED Світильник акумуляторний з пультом VIDEX VL-NL049W-R призначений для локального освітлення побутових приміщень, шаф, книжкових полиць тощо.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ НАБОРУ:
- гнучкість налаштування режиму роботи освітлення
- вбудований акумулятор Li-ion 3.7В, 2200мАг
- заряджання через USB-С
- час заряджання – 3 год
- світловий потік – 150Лм
- колірна температура світла – 3000К/4500К/6500К
- кут променя – 120°
- наявність пульта дистанційного керування із робочою відстанню ≤10м
- номінальний ресурс світлодіодів – 20 000 год
- час роботи – до 10 год
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1) Cвітильник
2) Кабель для зарядки
3) Магнітна основа
4) Двостороння клейка стрічка
5) Пульт дистанційного керування з батарейкою CR2025
6) Інструкція користувача
7) Індивідуальна упаковка
СПОСОБИ УСТАНОВКИ СВІТИЛЬНИКА
а) Використовуйте двосторонню клейку стрічку та магнітну основу, щоб приклеїти до будь-якої поверхні. Потім прикріпіть лампу до її магнітної основи. Зверніть увагу, що клейку стрічку не можна відклеїти та використовувати вторинно.
б) Використовуйте магнітну основу для кріплення до будь-якої залізної поверхні.
Після встановлення ви можете відрегулювати кут нахилу, щоб змінити напрямок світла.
ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ
ВВІМКНУТИ/ВИМКНУТИ. Торкніться сенсорної кнопки, щоб увімкнути світло, змінити колірну температуру та вимкнути світло.
Регулювання яскравості. Коли світло ввімкнено, натисніть і утримуйте сенсорну кнопку, щоб відрегулювати яскравість.
ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ
1. Ввімкнути
2. Вимкнути
3. Тепле біле
4. Нейтральне біле
5. Холодне біле
6. Збільшити яскравість на один крок
7. Зменшити яскравість на один крок
8. Встановити яскравість на 50%
9. Встановити яскравість на 100%
10. Таймери автоматичного вимкнення. Натисніть, щоб налаштувати автоматичне вимикання світла через 15/30/60/120 хвилин відповідно.
ЗАРЯДЖАННЯ:
Під’єднайте роз’єм USB-A зарядного кабелю до відповідного виходу та підключіть зарядний кабель до вхідного порту USB-C світильника. Під час зарядки індикатор світиться червоним кольором. Після повної зарядки індикатор світиться зеленим кольором. Оригінальні акумулятори постачаються зарядженими, і їх можна використовувати одразу після покупки. Однак перед першим використанням рекомендується повністю зарядити акумулятор.
Під час тривалого зберігання рекомендується залишати акумулятор не повністю зарядженим, щоб подовжити термін його служби. Не зберігайте виріб з розрядженим акумулятором. Зберігайте набір у сухому місці та без потрапляння прямих сонячних променів.
Гарантійний термін складає 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Димування | Да |
| Довжина | 30 мм |
| Керування | Пульт |
| Колірна температура світла: | 3000/4500/6500K |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал лінзи: | Полікарбонат |
| Світловий потік | 150 |
| Стан | Нове |
| Спосіб монтажу | Магнітний тримач |
| Спосіб заряду: | USB-C (5B, 1A) |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 2200mAh вбудований |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Час заряду: | 3 од. |
| ємність акумулятора: | 2200mAh |
| Розміри | |
| Висота | 3.6 мм |
| Ширина | 3.9 мм |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Напруга | 5 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 510 ₴




