
Світлодіодна стрічка COB 12В біла 256LED/м IP20 Professional
- В наличии
- Код: 1022430
161 ₴/м
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка COB 12В біла 256LED/м IP20 - це стильний та ефективний спосіб освітлення для вашого приміщення. За рахунок великої кількості діодів та їх малого розміру створюється ефект суцільного світіння.
Де застосовуються світлодіодні стрічки COB 12В?
Білу світлодіодну стрічку COB 12B використовують для підсвітки самих різних об’єктів. Вона підходить для освітлення різних зон, включаючи кухню, ванну кімнату, або робочий стіл. Вона також може використовуватись і для декоративного підсвічування меблів або архітектурних елементів.
Переваги світлодіодної стрічки COB 12В
Серед переваг цієї стрічки слід відмітити:
- Висока яскравість світла.
- Тривалий термін експлуатації.
- Компактні розміри.
- Гнучкість, що значно розширює експлуатаційні можливості стрічки.
Монтаж світлодіодної стрічки
Монтаж білої світлодіодної стрічки COB 12В досить простий. Спочатку важливо підготувати поверхню, на яку буде кріпитися стрічка, очистивши її від забруднень. Потім зняти скотч на зворотній стороні стрічки і приклеїти до поверхні. Підключення до блоку живлення (БЖ) також потребує особливої уваги. Необхідно приєднати кінці стрічки до БЖ 12В, забезпечуючи правильну полярність (+ та -). Важливо дотримуватися інструкцій виробника для оптимальної ефективності та тривалості роботи стрічки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 24 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кратність різу | 3,2 см |
| Кут світіння | 180° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Назначение | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Рабочая температура | -25°С - +60°С |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 1300 Lm/m |
| Температура світіння | 6000-6500 K |
| Тип диода | COB |
| Тип питания | Від мережі (блок живлення) |
| Яскравість на діод | 5 Lm |
- Цена: 161 ₴/м



