
LED лампа підлогова VIDEX TF20 RGB 10W
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27949 /VL-TF20-RGB
820 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа підлогова VIDEX TF20 RGB 10W (VL-TF20-RGB) призначена для кольорового декоративного освітлення. Він оснащений різними заздалегідь встановленими сценами, а також дозволяє вручну обирати колір та поведінку за допомогою пульта дистанційного керування. Продукт не призначений для використання в якості загального джерела освітлення.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- гнучкість налаштування режиму роботи освітлення
- спосіб живлення – USB-A
- розрахований на 40 000 циклів вмикання/вимикання
- світловий потік складає 250Лм
- кут розсіювання – 360°
- колірна температура світла – RGB + біле світло
- ресурс роботи – 30 000 годин
- наявність пульта дистанційного керування з батарейкою CR2025
- відстань прийому сигналу – 6 м
- клас захисту IP20 (виріб можна використовувати лише в сухих приміщеннях)
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1) М’який світлорозсіювач із світлодіодною смужкою
2) Основа
3) Блок керування
4) Пульт дистанційного керування з батарейкою CR2025
5) Квадратний рукав
6) Квадратна кришка
7) Пластикові заклепки (х5)
8) Інструкція користувача
9) Індивідуальна упаковка
Виріб поставляється у розібраному вигляді і потребує збірки кінцевим користувачем.
ЗБІРКА
a) Розгорніть світлорозсіювач, складіть його уздовж зарізів світлодіодною смужкою всередину і приклейте краї двосторонньою стрічкою.
б) Надягніть квадратний рукав на світлорозсіювач, зверніть увагу на напрямок.
в) З’єднайте світлорозсіювач та блок керування за допомогою клеми, а потім вставте світлорозсіювач на основу, зверніть увагу на напрямок.
г) Надягніть квадратний рукав на основу.
ґ) Надягніть кришку на верхню частину світлорозсіювача, і вставте 4 заклепки для фіксації кришки.
д) Завершіть збірку та підключіть контролер до розетки USB-A.
Щоб переглянути відеоінструкцію, проскануйте QR-код в інструкції.
ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Використовуйте пульт дистанційного керування для користування світильником
1. Увімкнути / вимкнути
2. Біле світло: теплий білий або холодний білий
3. Яскравість + / -
Статичні кольори:
4.Червоний + зелений
5. Помаранчевий + фіолетовий
6. Синій + жовтий + зелений
7.Червоний + білий
8. 7 одиночних кольорів на вибір: червоний, зелений, синій, помаранчевий, жовтий, світло-синій, фіолетовий
9. 3 кольори (червоний + зелений + синій)
10. 7 кольорів (червоний + зелений + синій + помаранчевий + жовтий + світло-синій + фіолетовий);
11. 15 кольорів (червоний + зелений + синій + помаранчевий + темно-жовтий + світло-жовтий + світло-зелений + блакитний + світло-синій + небо синій + темно-синій + рожевий + фіолетовий + пурпурний + білий)
12. Динамічний режим, перетікаючі кольори веселки (256 кольорів)
13. Швидкість динамічного режиму +/- або чутливість музичного режиму +/-
Динамічні режими. Наступні функції застосовуються до комбінації кольорів, раніше встановлених:
14. Динамічний режим 1
15. Динамічний режим 2
16. Динамічний режим 3
17. Режим розпізнавання музики. 5 різних програм для вибору
18. Перестрибування
19. Плавна зміна
20. Накладання
21. Усі режими змінюються циклічно
22. Таймери автоматичного вимкнення.
Цей виріб можна зберігати і використовувати тільки у сухому приміщенні та без потрапляння сонячних променів.
Гарантійний термін – 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Нічник |
| Енергоефективність: | 25 Lm/W |
| Колірна температура світла: | RGB + Біле світло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 128 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Ширина | 128 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна сила струму | 2A |
| Вага | 570 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Матеріали | ABS + PP |
| Джерело живлення | Електричність |
- Ціна: 820 ₴





