
Ремкомплект для світильника коло 12W 156х156 мм 1350Lm 5000K
- Готово к отправке
- Код: 1022682
102 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Ремкомплект для світлодіодних світильників – це змінна деталь, що використовується при ремонті світильників та замінює собою джерело світла (світлодіодний модуль) та драйвер.
Ремкомплекти - зручні елементи для ремонту світильників.
Виріб поєднав у собі унікальні характеристики світлодіодів (низьке енергоспоживання, високу яскравість світлового потоку) та легкість монтажу (може монтуватись на магніти чи за допомогою шурупів).
Ремкомплект має мале тепловиділення. Вмикається відразу, без пауз на розігрів. Не випромінює ультрафіолет. Не виділяє шкідливих речовин у тому числі ртуті.
Ступінь захисту – IP20 (без захисту).
УВАГА!! Ступінь захисту від ураження струмом – 0, тому щоб уникнути ураження електричним струмом обов’язково необхідно встановлювати їх в корпус світильника.
Комплектація
- Світлодіодний модуль з драйвером – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації – 1 шт.
Файли та інструкції
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Кут світіння | 180° |
| Рабочая температура | -20°С - +45°С |
| Размер | 156х156 мм |
| Робоча напруга | 220 V |
| Световой поток | 1350 Lm |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип оборудования | Ремкомплект |
- Цена: 102 ₴




