
Ремкомплект для світильника коло 24W 232х232 мм 2550Lm 5000K
- Готово до відправки
- Код: 1022684
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Ремкомплект для світлодіодних світильників – це змінна деталь, що використовується при ремонті світильників та замінює собою джерело світла (світлодіодний модуль) та драйвер.
Ремкомплекти - зручні елементи для ремонту світильників.
Виріб поєднав у собі унікальні характеристики світлодіодів (низьке енергоспоживання, високу яскравість світлового потоку) та легкість монтажу (може монтуватись на магніти чи за допомогою шурупів).
Ремкомплект має мале тепловиділення. Вмикається відразу, без пауз на розігрів. Не випромінює ультрафіолет. Не виділяє шкідливих речовин у тому числі ртуті.
Ступінь захисту – IP20 (без захисту).
УВАГА!! Ступінь захисту від ураження струмом – 0, тому щоб уникнути ураження електричним струмом обов’язково необхідно встановлювати їх в корпус світильника.
Комплектація
- Світлодіодний модуль з драйвером – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації – 1 шт.
Файли та інструкції
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Кут світіння | 180° |
| Робоча температура | -20°С - +45°С |
| Розмір | 232х232 мм |
| Робоча напуга | 220 V |
| Світловий потік | 2550 Lm |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип обладнання | Ремкомплект |
| Форма | Круглий |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 155 ₴




