
Дзвінок QUARTO AC 2 тоновий сірий графіт 220V OR-DP-MR-149/GR ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 825149/ OR-DP-MR-149/GR
410 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двотоновий дзвінок QUARTO AC - це електромеханічний дверний дзвінок з функцією антиблокування кнопки, який легко встановлюється та зручний у використанні. Призначений для використання в закритих приміщеннях із напругою 230 В змінного струму, наприклад, у будинку, квартирі, магазині тощо.
Тип: електромеханічний Тип передачі: провідний Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Споживана потужність: 60 Вт Тип живлення: мережа (230 В) Звук: 2 тони BIM-BAM Встановлення: накладний Колір: сірий графіт Клас захисту IP: IP20 Гучність дзвінка (дБ): 80 Регулювання гучності: ні Розміри (ширина х висота х глибина [мм]): 110/110/39 Інші особливості: функція антиблокування кнопки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Сірий |
| Кількість мелодій | 2 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Регулировка громкости | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 110 мм |
| Довжина динаміка | 39 мм |
| Ширина динаміка | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-MR-149/W |
- Ціна: 410 ₴

