
Автоматичний вимикач 2P In=25A «C» 6kA 1м. MCN225 Hager
- Готово до відправки
- Код: MCN225
598 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний вимикач Hager 2х-полюсний, 2-модульний автоматичний вимикач застосовується для надійного оберігання електромережі та електрообладнання від перевантаження і короткого замикання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.24 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Часострумові характеристики | C |
| Частота струму | 60 Гц |
- Ціна: 598 ₴

