Новинка

LED лампа VIDEX Filament VL-DA60MO 4W E27 3000K Porcelain dimmable
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27623 / VL-DA60MO
285 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа VIDEX Filament призначена як для внутрішнього освітлення житлових приміщень, так і для зовнішнього використання. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Всередині лампи знаходяться тонкі нитки світлодіодів, які виділяють мало тепла і не вимагають відводу тепла. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність Гарантійний термін 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Струм споживання | 33 мА |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Сферична |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 110 Lm/W |
| Формфактор | А60 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >80 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,5 |
| Регулювання освітленості (димер): | Да |
- Ціна: 285 ₴



