-10%Магнітний низьковольтний трековий світильник Ardero MGU402 ULTRA 12Вт 2700K до накладної шини CAB1400
- В наявності
- Код: 80119
472 ₴
424,80 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Магнітний низьковольтний трековий світильник Ardero MGU402 ULTRA 12Вт 2700K до накладної шини CAB1400
Серія ULTRA - ультратонкий дизайн, що створює мінімалістичну естетику простору.
Магнітні низьковольтні трекові системи - це найсучасніші системи освітлення, які завдяки безлічі переваг можуть використовуватися як у побутовому, так і в комерційному освітленні.
Переваги та особливості:
Дизайн. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення.
Особливості конструкції світильників. Моделі серії ULTRA відрізняються більш компактними розмірами у порівнянні з існуючими моделями.
Особливості шинопроводу. Мінімальна висота накладної шини серії ULTRA - 5,5 мм дозволяє системі майже зливатися з поверхнею стелі і наближає її до вбудованих конструкцій. Світильники MGU400 призначені для використання з накладною шиною CAB1400
Якість світла Ra>90. Такий високий індекс передачі кольору дозволяє максимально реалістично й чітко передати кольори освітлюваних предметів.
Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників.
Простота збірки та різновиди монтажу. Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 90 град. |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Світловий потік | 636 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | I-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 424,80 ₴





