-10%Прямий конектор живлення Ardero LD4003 ULTRA для магнітних низьковольтних трекових систем
- В наявності
- Код: 80116
180 ₴
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямий конектор живлення Ardero LD4003 ULTRA для магнітних низьковольтних трекових систем
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від виробника та моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220 В, 48 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Трансформатор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 162 ₴

