
LM710 Лампа Lemanso LED 24W E27 1920LM 6500K IP65 + метал. відбиток. червоний (558449)
- Нет в наличии
- Код: 558449/LM710
100 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LM710 Лампа Lemanso LED 24W E27 1920LM 6500K IP65 + метал. відбиток. червоний (558449) - це лампа, яка має форму бані з відбивачем з матовим розсіювачем. Термін експлуатації у неї 50000 годин, відрізняється низьким енергоспоживанням, не спотворює кольоропередачу предметів, включається миттєво, не мерехтить, мізерне нагрівання корпусу, не випромінює ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання, не потребує спеціальної утилізації та ін. так і для самостійного використання має власний відбивач, отже, рівномірно розподіляє світло і повноцінно висвітлює необхідну площу. Застосовують для освітлення будь-яких видів приміщень: складських приміщень, магазинів, більярдних, барних стійок, салонів краси, кафе, промислових майданчиків, спортзалів та відкритих майданчиків, оскільки ступінь захисту біля лампи IP65.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lemanso |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 6500 К |
| Напряжение | 230 В |
| Мощность | 24 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Форма лампочки | Гриб |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Диаметр | 330 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1920 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальное рабочее напряжение | 110 V |
- Цена: 100 ₴

