Розпродаж

Світлодіодна лампа LED K2 KES104 3W G4-2D 6500K
- Нет в наличии
- Код: KES104
32 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампа є аналогом капсульних галогенних ламп типу G4. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Корпус виконаний з термостійкого силікону, що не змінює свої властивості при нагріванні та тривалій експлуатації, та залишається прозорим. Може використовуватися для декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K2 |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 30 Вт |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Минимальная цветовая температура | 6500 К |
| Напряжение | 230 В |
| Мощность | 3 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G4 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 27 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 200 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Діммірування | Нет |
| Кольоропередача | Ra≥80 |
| Кут випромінення | 270° |
| Материал корпуса | Термостійкий силікон |
| Формфактор | G-тип |
| Час запуску | миттєве повне світло |
- Цена: 32 ₴

