-5%Вимикач навантаження 1п 63А VF-RS-VN163 VIDEX RESIST
- Готово к отправке
- Код: 27903/VF-RS-VN163
143 ₴
135,85 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вимикач навантаження VIDEX RESIST. Контактний комутаційний апарат, здатний вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов кола, а також витримувати протягом нормованого часу струми під час нормованих ненормальних умов у колі, таких як коротке замикання.
Вимикач навантаження призначений для здійснення ручних операцій вмикання/вимикання електричних кіл. Не забезпечує захист мереж від перевантажень та коротких замикань. Розрахований на використання не навченими спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує до 960°С.
Відповідає стандарту ДСТУ EN IEC 60947-3:2022. Не містить шкідливих речовин. Не підлягає утилізації з побутовими відходами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Вес | 83 г |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VF-RS-VN163 |
| Вольтаж | 230/400 |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Материалы | Поліамід (корпус), латунь, мідь, срібло (матеріали контактів) |
| Переріз кабелю | 1-50мм² |
| Рабочая температура | -5°C ~ + 40°С |
| Розміри | 82mm x 17,6mm x 67mm |
| Серия | RESIST |
| Сила тока | 63А |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246485333 |
- Цена: 135,85 ₴





