
Вимикач навантаження 3п 63А VF-RS-VN363 VIDEX RESIST
- В наличии
- Код: 27905/VF-RS-VN363
425 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вимикач навантаження VIDEX RESIST. Контактний комутаційний апарат, здатний вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов кола, а також витримувати протягом нормованого часу струми під час нормованих ненормальних умов у колі, таких як коротке замикання.
Вимикач навантаження призначений для здійснення ручних операцій вмикання/вимикання електричних кіл. Не забезпечує захист мереж від перевантажень та коротких замикань. Розрахований на використання не навченими спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує до 960°С.
Відповідає стандарту ДСТУ EN IEC 60947-3:2022. Не містить шкідливих речовин. Не підлягає утилізації з побутовими відходами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VF-RS-VN363 |
| Вес | 251г |
| Вольтаж | 400V |
| Кількість у коробі | 40шт |
| Материалы | Поліамід (корпус), латунь, мідь, срібло (матеріали контактів) |
| Переріз кабелю | 1-50мм² |
| Рабочая температура | -5°C ~ + 40°С |
| Розміри | 82mm x 52,8mm x 67mm |
| Серия | RESIST |
| Сила тока | 63А |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246485357 |
- Цена: 425 ₴





