
LED Контролер RGBW Tuya WIFI DC5-24V (05 серія)
- В наличии
- Код: 1022726
345 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
RGBW Контролер Tuya WIFI DC5-24V (05 серія)
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGBW стрічки.
Переваги LED контролера світлодіодного RGBW Tuya WIFI DC5-24V
- функція керування через WI-FI
- управління за допомогою програми.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен RGBW контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контролера DC5-24V Tuya Wi-Fi Beacon 05 Series RGBW controller складає 6А на канал, має 4 канали, живиться від блоків живлення 5-24V стабільного електричного струму.
LED контролер Tuya WI-FI DC5-24V для керування:
- кольором і яскравістю світіння лед підсвідки;
- режимом світіння;
- зміною кольору;
- увімкненням-вимкненням підсвічування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кількість зон управління | 2 |
| Назначение | Для RGB+W стрічок |
| Особливість | WI-FI; Tuya |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напруга | 5-24 V |
| Струм на виході | 15 A |
| Струм на канал | 6 A |
- Цена: 345 ₴

