
Світлодіодна стрічка біла 12V smd5730 60LED/м IP20 MTK
- Немає в наявності
- Код: 1012021
39,59 ₴/бобіна
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка біла 12V smd5730 60LED/м IP20
Цей товар продається бобінами по 5 м. Ціна за 1 м
Простий монтаж стрічки, енергоспоживання низьке, а насиченість світіння стрічки високе, тому діодна стрічка SMD 5730 заслужено суперничає з дорожчими різновидами освітлювальних виробів на ринку освітлення.
Підсвічуванням у торгових меблях та устаткуванні залучають покупців, сподіваючись продемонструвати ексклюзивність предметів, що продаються. До того ж, ця стрічка дозволяє виконати унікальні за красою і оформленням рекламні споруди, що світяться, з невеликим споживанням електрики.
Така стрічка не покрита силіконом, належить до класу захисту IP20 (захист від пилу), тому її розміщують усередині приміщень.
Для того, щоб здійснити незвичайний автоапгрейд, користуйтесь передовим освітлювальним пристроєм на основі діодів smd 5730, однією з найяскравіших діодних стрічок 12в, з 60 світлодіодами на метр теплого білого кольору.
Лед стрічка SMD5730, 60 лед/м є стрічкою високої яскравості. Ви безперечно привернете увагу даним підсвічуванням до вашої маркетингової або святкової конструкції та інших дизайнерських рішень.
Довжина стрічки у бобіні становить 5 метрів. Якщо потрібно підключити більше 5 метрів стрічки, використовуйте метод паралельного підключення.
Діодна стрічка SMD 5730 білого кольору світіння має білу основу. З протилежного боку стрічки нанесено двосторонній скотч, за допомогою якого стрічку можна з легкістю прикріпити до будь-якої чистої, знежиреної площини.
Світлодіоди SMD 5730 створюють рівномірне світіння та якісний світловий потік LED стрічки. Дану стрічку застосовують у підсвічуванні маркетингових щитів та вітрин бутиків, а також в автотюнінгу.
Для функціонування діодної стрічки на світлодіодах SMD 5730, 60 світлодіодів на метр, серії «Стандарт» з класом захисту IP20 буде потрібно блок живлення напругою 12 вольт.
Технічні характеристики стрічки:
- тип діода: SMD 5730
- клас стрічки: Standart
- розмір діодів: 57*30
- кількість світлодіодів: 60 шт./м
- потужність: 13,6 Вт/м
- ступінь вологозахисту: IP20
- напруга: 12 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип діода | SMD 5630 |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Кратність різу | 5 см |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Робоча напуга | 12 V |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Клас якості | Standart |
| Гарантія | 12 міс |
| Температура світіння | 6000-6500 K |
| Світловий потік на метр | 1350 Lm/m |
| Яскравість на діод | 22,5 Lm |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Кут світіння | 140° |
| IP захист | IP20 |
- Ціна: 39,59 ₴/бобіна



