
LED Контроллер RGBW RF Music 24А DC12-24V Радіо - Сенсорний 8 кнопок
- Нет в наличии
- Код: 1022735
1 412 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
RGBW LED Контролер RF Music 24А DC12-24V Радіо - Сенсорний 8 кнопок
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGBW стрічки.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен LED контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контролера RF Music 24А DC12-24V складає 24А, має 4 канали, живиться від блоків живлення 12-24V стабільного електричного струму.
LED контролер RGBW DC12-24V 24A для керування:
- кольором і яскравістю світіння лед підсвітки;
- режимом світіння;
- зміною кольору;
- увімкненням-вимкненням підсвічування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 4 |
| Количество кнопок | 8 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кількість зон управління | 2 |
| Назначение | Для RGB+W стрічок |
| Особливість | Music |
| Пульт керування | Сенсорний/кнопочний |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Струм на виході | 24 A |
| Струм на канал | 6 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Цена: 1 412 ₴

