
W+WW Контролер з клемами білий 2-канальний 12A DC12-24V - Сенсорна панель 6 кнопок
- В наличии
- Код: 1022741
784 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Контролер W+WW з клемами білий 2-канальний 12A DC12-24V- Сенсорна панель 6 кнопок
Контролер W+WW з клемами 2-канальний 12A DC12-24V використовується для керування колірною температурою світла лeд стрічок.
- "W" - білий колір (White);
- "WW" - теплий білий колір (Warm White).
LED контролер W+WW DC12-24V дозволяє настроювати відтінки світла від холодного білого до теплого білого, що дозволяє створювати різні атмосфери у приміщенні або підсвічування для різних завдань.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 2 |
| Количество кнопок | 6 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кількість зон управління | 2 |
| Назначение | Для W+WW стрічок |
| Особливість | Сенсорна панель |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
| Тип | Сенсорний |
- Цена: 784 ₴

