
RGB Контролер з клемами білий DC12-24V - Сенсорна панель 6 кнопок
- Нет в наличии
- Код: 1022742
784 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED Контролер DC12-24V - Сенсорна панель 6 кнопок
Лед контролер – це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGB+W стрічки.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен LED контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контролера DC12-24V становить 12А, має 3 канали, живиться від блоків живлення 12-24V стабільного електричного струму.
LED контролер DC12-24V для управління:
- кольором і яскравістю світіння лед підсвічування;
- режим світіння;
- зміною кольору;
- увімкнення-вимкнення підсвічування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 3 |
| Количество кнопок | 6 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Назначение | Для RGB+W стрічок |
| Особливість | Сенсорна панель |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
| Тип | Сенсорний |
- Цена: 784 ₴

