
LED Контролер RGB WIFI IR Tuya 6А DC5-24V - 24 кнопки+3 кнопки
- Нет в наличии
- Код: 1022745
628 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
RGB Контролер WIFI IR Tuya 6А DC5-24V - 44 кнопки+3 кнопки
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGB стрічки.
Переваги LED контролера світлодіодного RGB WIFI IR Tuya 6А DC5-24V
- функція керування через WIFI
- управління за допомогою додатку Tuya.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен RGB контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контроллер DC5-24V 6A Tuya WiFi IR 24KEY RGB Controller складає 2А на канал, має 3 канали, живиться від блоків живлення 5-24V стабільного електричного струму.
LED контролер WIFI IR Tuya 6А DC5-24V для керування:
- кольором і яскравістю світіння лед підсвічування;
- режимом світіння;
- зміною кольору;
- увімкненням-вимкненням підсвічування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 3 |
| Количество кнопок | 24 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Назначение | Для RGB стрічок |
| Особливість | WI-FI; Tuya |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напруга | 5-24 V |
| Струм на виході | 6 A |
| Струм на канал | 2 A |
| Тип | Інфрачервоний (IR) |
- Цена: 628 ₴

