
RGB Контролер RF 12A 2.4G DC12-24V Радіо - Сенсорний 6 кнопок
- В наличии
- Код: 1022747
706 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
RGB Контролер RF 12A 2.4G DC12-24V Радіо - Сенсорний 6 кнопок
Лед контролер – це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGB стрічки.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен LED контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контролера RF 12A 2.4G DC12-24V становить 4А, має 3 канали, живиться від блоків живлення 12-24V стабільного електричного струму.
RGB LED контролер DC12-24V 12 A2.4G для управління:
- кольором і яскравістю світіння лед підсвічування;
- режим світіння;
- зміною кольору;
- увімкнення-вимкнення підсвічування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 3 |
| Количество кнопок | 6 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Класс качества | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Назначение | Для RGB стрічок |
| Особливість | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорний/кнопочний |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Цена: 706 ₴

