
Світлодіодний світильник лінійний Ardero AL5020ARD 100W 6500K призма
- В наявності
- Код: 80093
485 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник лінійний Ardero AL5020ARD 100W 6500K призма
Світильники призначені для освітлення адміністративних приміщень, торговельних площ, коридорів, сходових прольотів, складських та виробничих приміщень на чистих виробництвах.
Особливості та переваги світильників Ardero AL5020ARD
Економія електроенергії до 50% в порівнянні з люмінесцентними світильниками та 90% у порівнянні з лампами розжарювання
Якісна електроніка оснащені високоякісним вбудованим драйвером що забезпечує стабільну роботу у діапазоні напруг 175-265В
Нова потужність 38Вт, що є проміжною між вже наявними в асортименті 18Вт та 52Вт, водночас є потужнішою за деякі аналоги на ринку та має більш високий світловий потік ніж деякі аналоги 40Вт завдяки сучасним технічним рішенням.
Новий матовий розсіювач в моделі 80091.
Максимальна потужність - модель 80093 має потужність 100Вт - найвищу, що реалізована в корпусі довжиною 1,2м, при цьому з високою енергоефективністю.
Яскраве освітлення завдяки якісному розсіювачу забезпечується рівномірність освітлення, широкий кут розсіювання світла, та висока світлопропускна здатність. Світильник із призматичним розсіювачем забезпечує максимальну яскравість, а матовий розсіювач робить світло більш м’яким.
Комфортне світло миттєве включення та відсутність мерехтіння робить використання світильника безпечним для очей
Тривалий ресурс роботи 25 000 годин
Гарантія 1 рік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 185~265 B |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Світловий потік | 9500 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
- Ціна: 485 ₴

