
LED ліхтар вуличний VIDEX IP65 SLE17 50W 5500Lm 5000 220V
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27956/ VL-SLE17-0505
1 030 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED ліхтар вуличний VIDEX SLE17 IP65 50W 5500Lm 5000K призначений для вуличного освітлення промислових, паркових, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, зон відпочинку, доріг, торгових або рекламних локацій. Завдяки широкому діапазону робочої температури може використовуватися як за низьких, так і за високих температур, що забезпечить якісне освітлення, яке відповідає сучасним вимогам, протягом тривалого терміну.
Ліхтар оснащений високим захистом від ударів IK07 та високим ступенем захисту від вологи і пилу ІР65, тому чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Спеціальне захисне покриття збереже ліхтар від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання - 130° x 90°. Ліхтар має збільшену світловіддачу - 110Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5500Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямоване світло.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень. Термін служби не залежить від частоти вмикань і вимикань. Ресурс роботи - 30000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга AC 180-265В. Не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 760 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Діаметр кріплення | 60 мм |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Світловіддача | 110 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Розміри | |
| Висота | 8.3 см |
| Довжина | 45.6 см |
| Ширина | 12 см |
| Основна | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Сила струму | 230mA |
| Кут розсіювання | 130° x 90° |
- Ціна: 1 030 ₴



