
Світлодіодна лампа Feron LB-653 65Вт Е27-E40 6500K
- В наявності
- Код: 80198
566 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа Feron LB-653 65Вт Е27-E40 6500K
Потужні світлодіодні лампи призначені для заміни газорозрядних ламп ДРЛ/ДРВ та КЛЛ великої потужності. Основні сфери їх використання: освітлення складських, виробничих, промислових, торгівельних та господарських приміщень.
Переваги cвітлодіодних ламп Feron LB-653
Інтелектуальний температурний контроль. Мікросхема драйвера має функцію інтелектуального контролю температури, що автоматично регулює вихідний струм драйвера та запобігає перегріву електронних компонентів.
Додатковий захист. Драйвер лампи додатково оснащений мережевим фільтром, що захищає компоненти лампи від імпульсних перепадів високої напруги до 2kV.
Терморегуляція. В лампах реалізоване незалежне охолодження плати світлодіодів та драйвера.
Сучасні електронні компоненти. IC-драйвер забезпечує стабільне світло в діапазоні 175-265В. При перепадах напруги світловий потік ламп не змінюється.
Якість світла. Миттєво вмикаються та забезпечують рівне комфортне свічення без мерехтіння, пульсацій та шуму. Коефіцієнт пульсації <1%. Високий індекс кольоропередачі Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.
Можливість збільшення освітленості. Лампа LB-653 150Вт (артикул 80201) може використовуватись з пластиковими розсіювачами, що дозволяють збільшити рівень освітленості до 80%.
Зручний цоколь. Основною особливістю ламп Feron є зйомний цоколь Е40, що дозволяє використовувати її як в патронах Е40, так і в патронах Е27.
Гарантія 2 роки.
Ресурс роботи 30 000 годин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 650 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 212 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5850 лм |
- Ціна: 566 ₴



