-10%Накладний поворотний світильник Ardero ML312-1 BAMBOO GU10 білий+золото
- В наявності
- Код: 80229
288 ₴
259,20 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний поворотний світильник Ardero ML312-1 BAMBOO GU10 білий+золото
Накладні світильники під лампу Ardero Ardero ML312 є ідеальним вибором для освітлення будь-яких приміщень, включаючи житлові, комерційні та офісні приміщення. Вони пропонують ефективне та естетичне рішення для створення комфортного освітлення у вашому просторі.
Переваги та особливості світильників:
Дизайн. Лаконічний сучасний дизайн дозволяє використовувати світильники в будь-яких житлових та комерційних інтер’єрах.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного алюмінію, що не схильний до корозії у поєднанні з якісними комплектуючими.
Керування світлом. Моделі оснащені патроном GU10, що дозволить самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння.
Допустима потужність для ламп 35Вт
Зручний монтаж. Завдяки простій та продуманій конструкції легко здійснюється доступ до патрона для встановлення та заміни лампи
Широкий вибір моделей в серії дозволяє поєднувати різні світильники серії та створювати необхідний світлодизайн дотримуючись естетики у дизайні інтер’єра. Ви можете обрати або поєднати у комбінацію світильники на один, два, три або чотири лампи та стильно оформити ваш інтер’єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Основні атрибути | |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Форма | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір плафона | Білий, Золотистий |
- Ціна: 259,20 ₴




