
Накладний поворотний світильник Ardero ML312-4 BAMBOO GU10 чорний+хром
- Немає в наявності
- Код: 80236
1 409 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний поворотний світильник Ardero ML312-4 BAMBOO GU10 чорний+хром
Накладні світильники під лампу Ardero Ardero ML312 є ідеальним вибором для освітлення будь-яких приміщень, включаючи житлові, комерційні та офісні приміщення. Вони пропонують ефективне та естетичне рішення для створення комфортного освітлення у вашому просторі.
Переваги та особливості світильників:
Дизайн. Лаконічний сучасний дизайн дозволяє використовувати світильники в будь-яких житлових та комерційних інтер’єрах.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного алюмінію, що не схильний до корозії у поєднанні з якісними комплектуючими.
Керування світлом. Моделі оснащені патроном GU10, що дозволить самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння.
Допустима потужність для ламп 35Вт
Зручний монтаж. Завдяки простій та продуманій конструкції легко здійснюється доступ до патрона для встановлення та заміни лампи
Широкий вибір моделей в серії дозволяє поєднувати різні світильники серії та створювати необхідний світлодизайн дотримуючись естетики у дизайні інтер’єра. Ви можете обрати або поєднати у комбінацію світильники на один, два, три або чотири лампи та стильно оформити ваш інтер’єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Чорний, Хром |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 см |
| Діаметр | 55 см |
| Висота | 165 см |
- Ціна: 1 409 ₴




