-7%Світлодіодний прожектор Ardero LL-4100ARD PRO 100W 10000Lm 6500K
- В наявності
- Код: 80228
1 041 ₴
968,13 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний прожектор Ardero LL-4100ARD PRO 100W 10000Lm 6500K
Лінійка світлодіодних прожекторів серії PRO з покращеними технічними характеристиками.
Серія світлодіодних прожекторів створена для освітлення вуличних просторів, архітектурного підсвічування будівель, освітлення складських та виробничих приміщень, прибудинкової території, гаражів, рекламних конструкцій, воріт і парківок.
Особливості та переваги світильників Ardero LL-4100ARD PRO
Дизайн. Прожектори мають особливу безрамкову конструкцію, завдяки якій збільшується площа розсіювання світла та робить їх дизайн більш лаконічним та “прихованим” в інтер’єрі та екстер’єрі будинків.
Надійна конструкція. Прожектор має міцний корпус з алюмінію та міцний пластиковий розсіювач.
Висока ступінь захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С
Якісний ІС драйвер. Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів у діапазоні напруги 180-265В і захищає від наслідків перепадів напруги.
Якісні світлодіоди. Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, що є стійкими до виникнення світлових дефектів.
Економія. Заощаджують понад 80% енергії у порівнянні з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології.
Ресурс роботи: 25 000 годин
Енергоефективність: 100Лм/Вт
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Робоча напруга (В) | 180-265 |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 13.4 см |
| Довжина | 16.6 см |
| Ширина | 3.9 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
- Ціна: 968,13 ₴





